Doniczka wydaje się być niepozornym przedmiotem, na który zwykle nie zwracamy uwagi. Tymczasem może to być ważny element aranżacji wnętrza, tarasu lub ogrodu.

Jeżeli masz więc w planach zakup donicy, to postaraj się poświęcić chwilę czasu na zastanowienie się nad wyborem jednej z nich. Niektórzy po prostu idą do sklepu i kupują taką, która im się spodoba, a czasem po prostu tą, która stała najbliżej. Po powrocie do domu może się okazać, że nie był to udany zakup, ponieważ doniczka ma niewłaściwe rozmiary biorąc pod uwagę potrzeby roślin. Nawet jeżeli nie lubisz spędzać dużo czasu w sklepach, tym razem warto jednak postąpić inaczej niż zwykle. Obecnie istnieje ogromny wybór, jeżeli chodzi o tego typu przedmioty. Możesz np. zdecydować się na donicę wykonaną z tworzywa sztucznego. Jej zaletą będzie odporność na działanie wilgoci, jak również na uszkodzenia. Minusem będzie tutaj ryzyko jej skruszenia pod wpływem działania promieni słonecznych. Należy również zauważyć, że przedmioty zrobione z takiego tworzywa często nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. W przypadku konieczności wyboru donicy do ogrodu dobrym rozwiązaniem wydaje się być taka, która została wykonana z drewna. Wadą będzie cena takiej doniczki, jak również to, że nie jest odporna na wilgoć. Fani rozwiązań architektonicznych i aranżacyjnych nawiązujących do stylu zwanego brutalizmem mogą być zainteresowani zakupem donicy betonowej. Należy jednak pamiętać, że uroda wszelkich obiektów wykonanych w tym stylu jest mocno kontrowersyjna.

Doniczka Lamela okrągła – tu kupisz

Poszukujesz okrągłej doniczki na balkon? Sklep Zielone Hobby poleca produkt marki Lamela. Donice produkowane przez tą firmę są często wybierane przez osoby, które chcą mieć dużo zieleni na balkonie. Oferta firmy Lamela jest naprawdę szeroka. Można w niej znaleźć produkty mające różne kolory i rozmiary. Każda z doniczek charakteryzuje się wysokim poziomem wykonania. Nie jesteś pewien tego, która z nich będzie najlepiej pasowała do Twoich potrzeb? W sklepie Zielone Hobby możesz liczyć na profesjonalną poradę.

Kategorie: Inne