Giterpol poleca znakomitej jakości kraty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Popyt na tego typu produkty nie maleje, sprzyja temu dynamiczny rozwój gospodarczy naszego kraju.

Kraty pomostowe Giterpol są niemalże niezbędnym elementem konstrukcji w wielu zakładach przemysłowych, znajdują również zastosowanie w wielu innych miejscach. Wszędzie tam, gdzie elementy konstrukcji obiektu są narażone na działanie wysokich lub niskich temperatur oraz substancji chemicznych kraty ze stali nierdzewnej okazują się być niezwykle przydatne. Nie są one wrażliwe na działanie takich czynników zewnętrznych, jak te wymienione przed chwilą. Zastosowanie ich to gwarancja zarówno stabilności konstrukcji, jak i bezpieczeństwa osób przebywających na terenie obiektu. Jeżeli w danym zakładzie schody prowadzące do miejsc znajdujących się na dużej wysokości wykonane są ze stali pomostowej, to nawet w przypadku ich intensywnego eksploatowania nie ulegną uszkodzeniu. Również warunki pogodowe nie będą miały wpływu na stabilność takiej konstrukcji. Innym możliwym sposobem wykorzystania takiej stali jest produkcja wykonanych z niej osłon studzienek kanalizacyjnych. Większość z nas przechodziła wiele razy nad takim osłoniętym wejściem do sieci kanalizacyjnej nie zdając sobie nawet sprawy z tego, z jakiego materiału zostało wykonane jej zabezpieczenie. Kraty pomostowe stosowane są również w takich miejscach, jak oczyszczalnie ścieków i myjnie samochodowe.

Nasza produkcja
Giterpol produkuje zarówno kraty zgrzewane, jak i wciskane. W obu przypadkach możliwe jest zastosowanie nacinanych płaskowników. Powstaje wtedy krata antypoślizgowa noszącą nazwę serrated. Nasza produkcja obejmuje wiele rodzajów krat i parametrów. Możliwe jest zarówno wykonanie kraty ze stali nierdzewnej, która będzie mieć standardowe wymiary, jak i dopasowanie ich do życzeń klienta. W przypadku krat zgrzewanych obowiązuje norma DIN 24537. Jeżeli chodzi o kraty wciskane, Giterpol stosuje się do zaleceń określonych przez normę DIN 24537. Jesteś zainteresowany ofertą firmy na tyle, że rozważasz złożenie zamówienia? Potrzebujesz dodatkowych informacji, aby podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą Giterpol? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej tego znanego w całej Polsce przedsiębiorstwa.

Kategorie: Inne