Śmiało możemy wam polecić serwis – Fantastyczna Serwis z Lublina. Świadczą usługi kompleksowego serwisu sprzętu komputerowego na terenie Lublina i najbliższych okolic. Zatrudniają wyłącznie doświadczonych informatyków i serwisantów, dzięki czemu są w stanie profesjonalnie pomagać naszym klientom w miejscu ich pracy bądź zamieszkania. Są w stanie wykonać zarówno proste naprawy, jak i skomplikowane zlecenia.Jeśli napotkałeś problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić, nie zwlekaj, wezwij Pogotowie Komputerowe Fantastyczna Serwis!


Fachowa pomoc

Zatrudniają wyłącznie doświadczonych informatyków i serwisantów, którzy do każdego zlecenia podchodzą z maksymalnym zaangażowaniem.

Przystępne ceny

Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat ponad koszt naprawy i ewentualny koszt części zamiennych. Dlatego ich oferta jest tak korzystna.

Ekspresowa realizacja

Zdecydowaną większość problemów są w stanie naprawić jeszcze tego samego dnia, lub robią to tak szybko, jak to tylko możliwe.

Bezpłatny dojazd

Większość napraw wykonują u Klienta, dlatego za dojazd na terenie Lublina oraz najbliższych okolic nie pobierają żadnych opłat.

Kompleksowa oferta

Posiadają kompletną ofertę naprawy sprzętu oraz sprzedaży części komputerowych. Dzięki temu nie tracisz czasu na poszukiwania.

Łatwość kontaktu

Można się z nimi skontaktować na wiele sposobów. Możesz do nich zadzwonić, napisać bądź odwiedzić osobiście. Wszystko dla Twojej wygody.

Fantastyczna 8 – serwis komputerowy Lublin , Czuby.